Опис
Антивандальний шлагбаум – це конструкція на базі фурнітури відкатних воріт, автоматизована приводом.
Автоматичний антивандальний шлагбаум виготовляється під потреби замовника. Виходячи із завдань, стандартна конструкція може перекривати проїзд шириною від 2х до 6 метрів, мати різні варіанти виконання (довжина конструкції, зовнішній вигляд, зашивка, колір).

Для автоматизації відкатного шлагбауму застосовується привід із підвищеною швидкістю відкривання CAME BXV, на відміну від класичних моделей приводів, він забезпечує швидкість відкриття до 20 м/хв замість класичних 11-12 м/хв.
Управління відкатним шлагбаумом на вибір клієнта може здійснюватися:
- Пультом дистанційного керування
- Мобільним телефоном за допомогою GSM-модуля
- Мобільним додатоком за допомогою хмарного сервісу Came Connect
- Bluetooth-пристроями
- Ключ-вимикачем/Кнопкою
- Іншими системами СКД у тому числі сторонніх виробників.
Також можливе комбіноване управління з допомогою кількох вищеописаних пристроїв паралельно.

Контроль безпеки проїзду здійснюється за допомогою дротових фотоелементів безпеки DIR10 або бездротової версії DXR, а також світлодіодної сигнальної лампи KRX із вбудованою антеною.
Антивандальність конструкції включає виготовлення металевого кожуха для приводу, доступ до якого знаходиться під замком, а також виготовлення металевих накладок для фотоелементів безпеки.

Антивандальний автоматичний шлагбаум – переваги:
- конструкція стійкіша до вандалізму порівняно з класичними шлагбаумами;
- автоматизація проїзду від 2х до 6 метрів (можлива і більша ширина перекриття);
- висока інтенсивність використання (за рахунок 24В приводу);
- можливість автоматизації швидкісними приводами;
- широкий спектр пристроїв керування;
- велика кількість користувачів (залежно від вибору управління може бути фактично не обмежена);
- при використанні GSM – управління з будь-якої точки світу, де є покриття мобільного зв’язку;
- індивідуальність: можливість вибору зовнішнього вигляду конструкції та кольорової гами;
- «тиха» робота приводу та механізмів;
- надійна конструкція для використання у будь-які пори року.

Антивандальний автоматичний шлагбаум набув найбільшої популярності для обмеження проїздів на територію багатоквартирних будинків, ОСББ, садових товариств та інших об’єктів колективного користування. Доступна ціна, зручність користування та індивідуальність приваблюють клієнтів зупинити вибір на даному виробі.
Додаткова інформація
| Виробник | Came |
|---|---|
| Довжина стріли | 6 м |
| Максимальна ширина проїзду | 6,5 м |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 24 В – 50/60 Гц, 24 В – 50/60 Гц |
| Потужність двигуна | 240 Вт |
| Інтенсивність використання | Інтенсивне |
| Споживання в режимі очікування | 5,5 Вт |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.