Опис
Імпульсний блок живлення FENIX-1220-15, 12В номінальний струм навантаження 1.0 А.
Імпульсне джерело живлення призначене для живлення електроапаратури випрямленою стабілізованою напругою.
Має регулювання +/- 10%, що значно розширює сфери застосування джерела живлення.
Блок живлення FENIX-1220-15 підходить для живлення електромагнітних та електромеханічних замків, світлодіодних стрічок, домофонів, сигналізацій та централей, мережевого обладнання, пристроїв аварійного освітлення, пожежних сигналізацій. Використовується в тому числі з GSM-модулями: RC-27, RC-1000, RC-4000.
Джерело живлення працює в широкому діапазоні напруги живлення від 180 В до 240 В.
- Має гальванічну розв’язку;
- Захист від короткого замикання після виходу;
- Захист від навантаження;
- Захист від перегріву;
- Захист від підвищеної вхідної напруги.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ІМПУЛЬСНОГО БЛОКУ ЖИВЛЕННЯ FENIX 1220-15:
- Вхідна напруга 180..240 В
- Вихідна напруга 12 В
- Вихідний номінальний струм 1000 мА
- Вихідний максимальний струм 1,0 А
- Загальна нестабільність 10%
- Діапазон робочих температур від -20 до +55 °С
- Режим роботи довготривалий
- Габаритні розміри 125x55x30 мм
- Маса блоку живлення 0,12 кг
Додаткова інформація
| Вага | 0.1 кг |
|---|---|
| Розміри | 125 × 55 × 30 мм |
| Виробник | Geos |
| Напруга живлення | 180 В — 250 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний номінальний струм | 1,0 А |
| Загальна нестабільність | 10 % |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
| Інтенсивність використання | Довготривала |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.