Опис
Came 803XA-0290 Плата аварійного живлення (LBB) для безперебійної роботи при короткочасному відключенні електроенергії та для заряджання акумуляторів з кронштейном для акумуляторів.
Використовується в шлагбаумах САМЕ серії: GT4, LS4, LT4.
У разі короткочасного відключення електроенергії або у будь-якій надзвичайній ситуації, коли виникають перебої з електрикою, блок 803XA-0290 здатний забезпечити роботу шлагбауму в повній безпеці завдяки системі живлення від допоміжних акумуляторів (опція).
У разі нормальної роботи від мережі система підтримує акумулятори в повністю зарядженому стані, щоб забезпечити максимальну надійність в аварійній ситуації.
Компоненти системи:

1 Кронштейн-тримач для акумуляторів
2 LBB плата
3 Кронштейни для фіксації акумуляторів
4 Кабель підключення з клемною колодкою 24 – 0
5 Кабель підключення з клемною колодкою 17 – 0
6 Кабель чорного кольору для акумулятора
7 Кабель червоного кольору для акумулятора
8 Перекладка для акумуляторів
9 DIN кронштейн
10 Гвинти UNI5739 6 x 16
11 Гайки з шестигранною голівкою UNI7474 M6
12 Гвинти UNI6954 3.9 x 9.5
13 Стяжка для затискання кабелів
14 Контактна панель для кабелів акумуляторів
15 Клемна колодка 17 – 0
16 Клемна колодка 24 – 0
17 Світлодіодний індикатор стану
18 Запобіжник на 10A
19 Запасний запобіжник
Під час роботи від акумулятора швидкість руху знижується.
Купити плату блоку аварійного живлення шлагбауму СAME 803XA-0290, дізнатися ціну на інші запчастини та додаткові аксесуари для шлагбаумів CAME, а також проконсультуватися щодо підбору запчастин для автоматики воріт, шлагбаумів, ви можете зателефонувавши за вказаними телефонами.
Ви також можете підібрати необхідну запчастину CAME самостійно, у розділі на головній сторінці “Підібрати запчастину – Деталювання”.
Додаткова інформація
| Вага | 1.338 кг |
|---|---|
| Розміри | 575 × 115 × 90 мм |
| Виробник | Came |
| Тип автоматики | для шлагбаумів |
| Електроживлення двигуна | 24 В – 50/60 Гц, 24 В – 50/60 Гц |
| Споживаний струм | 400 мА |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
| Клас захисту | IP20 |
| Клас ізоляції | III |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.