Опис

CAME ATS-3000
Комплект автоматики для воріт CAME ATS30AGS (801MP-0050) застосовується для розпашних воріт вагою до 800 кг або довжиною стулки до 3х метрів. Універсальний 230В привід ATS30AGS може застосовуватися для широкого типу воріт, у тому числі встановлених на широкі колони.
Купити автоматику CAME ATS-3000 і встановити її можна як на побутові ворота для в’їзду в приватний будинок, так і на ворота комерційних або промислових підприємств. Одним із основних критеріїв її використання є інтенсивність, яка регламентована, становить 20 циклів на годину (не більше 10 послідовних циклів).
Вишуканий дизайн та передові характеристики гармонійно поєднуються у приводах лінійки ATS. Поздовжнє розташування моторедуктора дозволило одягти привід у компактний корпус з елегантними формами, а конічна зубчаста передача редуктора забезпечує плавну та абсолютно безшумну роботу.
Корпус приводу виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, що надійно захищає привід від зовнішніх впливів навколишнього середовища. При необхідності, верхня та нижня кришки приводу можуть бути легко та швидко зняті для забезпечення доступу до його обслуговування.

НАЛАШТУВАННЯ
Регулювання мікровимикачів положень (кінцевиків) можливе у будь-який час і дуже швидко, навіть на етапі після всіх монтажних робіт, без необхідності відкривати двигун. Достатньо відкрутити декоративну кришку на кінці телескопічного важеля і відрегулювати два гвинти, що відповідають кінцевим вимикачам під час відкриття та закриття воріт. Залежно від місця кріплення кронштейнів приводу до воріт та стовпа, можна забезпечити кут відкриття стулки до 120º.

Наочне відео як налаштувати кінцеві положення приводу Came ATS:
При необхідності, наприклад, при відключенні основного джерела живлення, приводу ATS30AGS можна легко та швидко розблокувати та відкрити ворота вручну. У комплекті поставляється новий тригранний ключ розблокування приводу з покращеною ергономікою. Для розблокування автоматики достатньо одним пальцем відкрити дверцята зверху на приводі, вставити тригранний ключ 119RIY077 у роз’єм і просто провернути штифт.
МОНТАЖ
Монтаж автоматики для розпашних воріт CAME ATS30AGS можливий для воріт, що як відкриваються всередину двору, так і відкриваються назовні. В останньому випадку приводу встановлюються в отвір і легко забезпечать кут відкриття стулки воріт на 90º.

Виробником передбачена можливість дистанційного розблокування приводу із зовнішнього боку воріт (з вулиці), для цього використовується додатковий пристрій – H3000. Це система дистанційного розблокування за допомогою індивідуального ключа в корпусі з кнопкою керування та тросом, довжиною 5м.

ПЕРЕВАГИ
- універсальний, застосуємо практично для будь-яких воріт, встановлених навіть на широких стовпах (Сmax = 200мм);
- надійний, має передові електронні та механічні характеристики;
- наявність кінцевих вимикачів з простим регулюванням кутів відкривання;
- міцний корпус з литого алюмінію та сталевий шток розраховані на тривалий термін служби;
- редуктор з конічною зубчастою передачею забезпечує плавність та безшумність руху;
- проста та надійна система розблокування;
- розроблений з використанням технології CAME CONNECT для віддаленого цифрового керування через шлюз чи локально через KEY CAME;
- використовуються високоякісні матеріали та компоненти;
- має елегантний дизайн;
- виготовлений в Італії;
Додаткова інформація
| Виробник | Came |
|---|---|
| Максимальна вага стулки | 800 кг |
| Максимальна ширина стулки | 3 м |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Штовхаюче зусилля | 400-3000 H |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 230 В |
| Інтенсивність використання | 30 % |
| Послідовні цикли | 10 |
| Споживаний струм | 1 А |
| Час відкривання на 90º | 15 с |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас ізоляції | I |
| Передавальні відношення | 28 |
| Рівень звукової потужності | ≤ 70 дБА |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
Відгуків поки немає.