Опис
CAME ATS30AGS
Привід ATS30AGS (801MP-0050) – універсальний телескопічний електропривод для розпашних воріт. Застосовується для стулки воріт вагою до 800 кг або довжиною до 3х метрів. Універсальний 230В привід ATS30AGS може застосовуватися для широкого типу воріт, у тому числі тих, які встановлені на широкі стовпи.

Купити автоматику CAME ATS30AGS і встановити її можна як на побутові ворота для в’їзду в приватний будинок, так і на ворота комерційних або промислових підприємств. Одним із основних критеріїв її використання є інтенсивність, яка регламентована і становить 20 циклів на годину (не більше 10 послідовних циклів).
Корпус приводу ATS30AGS виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, що надійно захищає привід від зовнішніх впливів навколишнього середовища. При необхідності, верхня та нижня кришки приводу можуть бути легко та швидко зняті для забезпечення доступу до його обслуговування.

НАЛАШТУВАННЯ
Регулювання положень мікровимикачів (кінцівників) можливе у будь-який час і дуже швидко, навіть на етапі після всіх монтажних робіт, без необхідності відкривати двигун. Достатньо відкрутити декоративну кришку кожуха на кінці телескопічного важеля і відрегулювати два гвинти, що відповідають кінцевим вимикачам при відкритті та зачиненні воріт. Залежно від місця кріплення кронштейнів приводу до воріт та стовпа, можна забезпечити кут відкриття стулки до 120º.

Наочне відео як налаштувати кінцеві положення приводу Came ATS:
При необхідності, наприклад, при відключенні основного джерела живлення, привід ATS30AGS можна легко та швидко розблокувати та відкрити ворота вручну. У комплекті постачається тригранний ключ розблокування приводу. Для розблокування автоматики достатньо одним пальцем відкрити дверцята зверху на приводі, вставити тригранний ключ розблокування 119RIY077 в роз’єм і просто провернути штифт.
МОНТАЖ
Монтаж автоматики CAME ATS30AGS можливий для стулок воріт які відкриваються всередину двору, так і відкриваються назовні. В останньому випадку приводи встановлюються у отвір і легко забезпечать кут відкриття стулки воріт на 90 º.


ПЕРЕВАГИ:
- універсальний, пристосований практично для будь-яких воріт, встановлених навіть на широких стовпах (Сmax = 200мм);
- надійний, має передові електронні та механічні характеристики;
- наявність кінцевих вимикачів із простим регулюванням кутів відкривання;
- міцний корпус з литого алюмінію та сталевий шток розраховані на тривалий термін служби;
- редуктор з конічною зубчастою передачею забезпечує плавність та безшумність руху;
- проста та надійна система розблокування;
- розроблений з використанням технології CAME CONNECT для віддаленого цифрового керування через шлюз чи локально через KEY CAME;
- використовуються високоякісні матеріали та компоненти;
- має елегантний дизайн;
- виготовлений в Італії;
Додаткова інформація
| Вага | 8.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 920 × 16 × 10 мм |
| Виробник | Came |
| Максимальна вага стулки | 800 кг |
| Максимальна ширина стулки | 3 м |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Штовхаюче зусилля | 400-3000 H |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 230 В |
| Інтенсивність використання | 30 % |
| Послідовні цикли | 10 |
| Споживаний струм | 1 А |
| Час відкривання на 90º | 15 с |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас ізоляції | I |
| Передавальні відношення | 28 |
| Рівень звукової потужності | ≤ 70 дБА |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
Відгуків поки немає.