Опис
CAME ATS30DGS ПРИВІД ІНТЕНСИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ 24В
Привід ATS30DGS (801MP-0070) – універсальний телескопічний електропривод для розпашних воріт. Застосовується для стулки воріт вагою до 800 кг або довжиною до 3х метрів. Може застосовуватися для різного типу воріт, у тому числі тих, які встановлені на широкі стовпи. Живлення електродвигуна 24В дозволяє використовувати привід ATS30DGS на воротах з інтенсивним використанням.

Купити автоматику CAME ATS30DGS та встановити її можна на ворота різного призначення, будь то ворота для в’їзду в приватний будинок, або ворота комерційних чи промислових підприємств з їх частим використанням. Одним із основних критеріїв її використання є висока інтенсивність.
Корпус приводу ATS30DGS виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, що надійно захищає привід від зовнішніх впливів навколишнього середовища. При необхідності, верхня та нижня кришки приводу можуть бути легко та швидко зняті для забезпечення доступу до його обслуговування.

НАЛАШТУВАННЯ
Наявність у приводу вбудованого енкодера дозволяє виявляти перешкоду і керувати уповільненням воріт. Залежно від місця кріплення кронштейнів приводу до воріт та стовпа, можна забезпечити кут відкриття стулки до 120º.
Привід може працювати від акумуляторів. Для цього необхідно придбати модуль RLB, два акумулятори 1,3Ач на 12В та короб для їх встановлення. Таким чином можна забезпечити працездатність системи при короткому відключенні електроживлення.

При необхідності, наприклад, при відключенні основного джерела живлення, привід ATS30DGS можна легко та швидко розблокувати та відкрити ворота вручну. У комплекті постачається тригранний ключ розблокування приводу. Для розблокування автоматики достатньо одним пальцем відкрити дверцята зверху на приводі, вставити тригранний ключ розблокування 119RIY077 в роз’єм і просто провернути штифт.
МОНТАЖ
Монтаж автоматики для воріт CAME ATS30DGS можливий для воріт як відкриваються всередину двору, так і відкриваються назовні. В останньому випадку приводи встановлюються в отвір і легко забезпечать кут відкриття стулки воріт на 90 º.


ФУНКЦІОНАЛ БЛОКУ УПРАВЛІННЯ ZL65
- Автоматичне визначення крайніх положень стулок.
- Функція автоматичного закривання з регулюванням часу.
- Часткове відкривання однієї стулки (режим хвіртки) з регулюванням часу.
- Самодіагностика пристроїв безпеки.
- Регулювання затримки другої стулки під час закривання.
- Режим уповільнення руху стулок перед зупинкою крайніх положеннях.
- Регулювання швидкості руху та швидкості уповільнення.
- Регулювання точок початку уповільнення при відкриванні та закриванні.
- Можливість підключення системи аварійного електроживлення.
- Можливість підключення бездротової системи безпеки RIO 2.0.
- Можливість підключення електромеханічного замка для стулок, що відкриваються усередину.

ПЕРЕВАГИ
- універсальний, застосовний практично для будь-яких воріт, встановлених навіть на широких стовпах (Сmax = 200мм);
- 24В живлення двигуна надає можливість використовувати приводи на воротах з інтенсивним використанням;
- робота приводу від акумуляторів;
- енкодер дозволяє виявляти перешкоди та керувати уповільненням воріт;
- надійний, має передові електронні та механічні характеристики;
- наявність кінцевих вимикачів із простим регулюванням кутів відкривання;
- міцний корпус з литого алюмінію та сталевий шток розраховані на тривалий термін служби;
- редуктор з конічною зубчастою передачею забезпечує плавність та безшумність руху;
- проста та надійна система розблокування;
- розроблений з використанням технології CAME CONNECT для віддаленого цифрового керування через шлюз чи локально через KEY CAME;
- використовуються високоякісні матеріали та компоненти;
- має сучасний та елегантний дизайн;
- виготовлений в Італії;
Додаткова інформація
| Вага | 7.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 920 × 16 × 10 мм |
| Виробник | Came |
| Максимальна вага стулки | 800 кг |
| Максимальна ширина стулки | 3 м |
| Потужність двигуна | 80 Вт |
| Штовхаюче зусилля | 400-3000 H |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 24 В – 50/60 Гц |
| Інтенсивність використання | Інтенсивне |
| Споживаний струм | 8 |
| Час відкривання на 90º | 15 с |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас ізоляції | I |
| Передавальні відношення | 28 |
| Рівень звукової потужності | ≤ 70 дБА |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
Відгуків поки немає.