Опис
Автоматика для воріт Came AX5024 забезпечує автоматичну роботу стулки воріт завдовжки до 5 метрів та вагою до 100 кг. Висока інтенсивність використання дозволяє автоматизувати великі ворота різного призначення від побутових воріт до заміського будинку до воріт для заїзду на територію комерційного підприємства.

Лінійний привод CAME 001AX5024 – є електромеханічним, що самоблокується, забезпечений механічними кінцевими вимикачами, які забезпечують легке та точне налаштування кінцевих положень. Ідеальне рішення для автоматизації широких воріт.
Автоматика для розпашних воріт CAME AXO-5024 має надійну автоматику, потужний двигун і суттєві нововведення, які забезпечують приводу більш довгий термін служби. Міцний корпус, що складається з двох силумінових частин і захищений кожухом ходовий гвинт гарантують безперебійну роботу приводу в різних кліматичних умовах.
Переваги приводу CAME AX5024:
- Лінійний привід, розроблений для воріт великих розмірів.
- Забезпечує безшумну роботу та плавний хід стулки воріт.
- Можливість автоматизації важких та широких стулок воріт до 5 м.
- Черв’яковий гвинт захищений спеціальною кришкою.
- Має спрощену систему підключення з одним трижильним кабелем для керування двигуном та енкодером (версія на 24 В).
- Може працювати в аварійному режимі при вимкненні електроенергії з додатковим модулем LB180
- Технологія енкодера забезпечує управління уповільненнями.
- Є регульовані механічні упори для запам’ятовування ходу воріт.
- Міцний та довговічний алюмінієвий корпус, що складається з двох частин.
- Підвищена безпека за рахунок встановленого енкодера.
- Широкий асортимент додаткових пристроїв керування та безпеки.

У разі аварійного відключення електроенергії привод Axo можна розблокувати вручну за допомогою спеціального ключа.
Блок управління автоматикою AXO5024 – ZLX24MA гарантує точне та безпечне управління рухом та уповільненням стулки та своєчасно виявляє перешкоди на її шляху. Дисплей на контролері з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом забезпечує легкість програмування.
Крім цього в платі управління ZLX24MA передбачена самодіагностика пристроїв безпеки, тобто перевірка справності фотоелементів та чутливих профілів перед кожним відкриттям та зачиненням воріт.
Габаритні розміри приводу AX5024:

Додаткова інформація
| Виробник | Came |
|---|---|
| Максимальна ширина стулки | 5 м |
| Максимальна вага стулки | 1000 кг, 1000 кг |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 24 В – 50/60 Гц, 24 В – 50/60 Гц |
| Споживаний струм | 10 А |
| Потужність двигуна | 120 Вт |
| Штовхаюче зусилля | 500-4500 H |
| Інтенсивність використання | Інтенсивне |
| Клас захисту | IP44 |
| Час відкривання на 90º | Регульоване |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.