Опис
АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ ПОБУТОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ – CAME BXL

CAME BXL – високоякісна та недорога автоматика італійського виробництва, призначена для відкатних воріт вагою до 400 кг та довжиною стулки до 10 метрів, з 50% інтенсивністю використання.

Привід для відкатних воріт CAME BXL (BXL04AGS) вважається одним з найбільш доступних за ціною і безпечних рішень для автоматизації воріт невеликих розмірів. Привід BXL04AGS орієнтований на встановлення у приватному секторі. До переваг цієї автоматики для воріт Каме можна віднести максимальну економічність, що поєднується з високою якістю і доброю довговічністю.
Робота відбувається практично беззвучно, ворота рухаються плавно та рівномірно. Максимально допустима для встановлення відкатної автоматики маса стулки – 400 кг, а ширина – 10 м. Напруга живлення, на якому працює двигун приводу для воріт Came, відноситься до низьковольтного типу – 24В. Це дозволяє забезпечити:
- безпека для користувачів
- безперебійну роботу за будь-яких умов (завдяки опційній можливості підключення аварійної плати RLB з акумуляторами)
- високу інтенсивність використання (50%).
Основні особливості відкатної автоматики цієї моделі – сучасний блок керування, компактні розміри, простота та надійність, привабливий дизайн.

Конструкційні характеристики:
Привід BXL CAME для відкатних воріт. Потужність – 150Вт, метраж стулок по ширині – до 10 м, максимальна вага – до 400 кг, інтенсивність експлуатації – 50%.
ФУНКЦІОНАЛ
Підвищений рівень безпеки роботи відкатного приводу гарантує наявність спеціального датчика (енкодера) та система струмового захисту. Завдяки їм при наїзді на перешкоду рух полотна відразу ж зупиняється. Система безпеки автоматики для воріт BXL доповнюється фотоелементами безпеки, які також блокують рух конструкції, якщо в зоні дії з’являється людина, тварина або транспортний засіб.

При відключенні живлення автоматичного приводу КАМЕ (якщо виріб не укомплектований аварійною платою RLB та акумуляторами), розблокування можна провести в ручному режимі. Розблокування здійснюється тригранним ключем 119RIY077, який постачається в комплекті, або можна придбати додатково. Цей процес максимально спрощений тому, що важіль розблокування винесений на корпус приладу.
БЛОК УПРАВЛІННЯ ПРИВОДУ – ZN6
Встановлений у привід для відкатних воріт CAME контролер моделі ZN6 регулює уповільнення пересування в крайніх положеннях, а також запускає процедуру самодіагностики на системах безпеки (фотоелементи, енкодер) при подачі кожної команди на відкривання/закривання і якщо виявляються проблеми – керуючі команди блокуються.

Один із вагомих аргументів до того, щоб купити автоматику для воріт CAME BXL саме цієї серії – те, що вона підходить для кліматичних особливостей України: однаково добре функціонує як у сильні морози, так і за спеки.
Отримати додаткову інформацію про автоматизацію відкатних воріт приводом СAME BXL, купити чи дізнатися ціну на інші запчастини та додаткові аксесуари CAME, а також проконсультуватися щодо підбору запчастин для автоматики воріт, шлагбаумів, ви можете зателефонувавши за вказаними телефонами.
Додаткова інформація
| Вага | 7.7 кг |
|---|---|
| Розміри | 298 × 211 × 349 мм |
| Виробник | Came |
| Максимальна вага стулки | 400 кг |
| Максимальна довжина стулки | 10 м |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 24 В – 50/60 Гц |
| Потужність двигуна | 150 Вт |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Споживаний струм | 7 A |
| Споживання в режимі очікування з модулем RGP1 | 1,2 A |
| Клас захисту | IP44 |
| Модуль шестірні | 4 |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.