Опис
Привод CAME BY-3500T – це найкраще рішення для автоматизації воріт дуже великих розмірів, що завершує широкий асортимент виробів Came. Надійний, функціональний контролер управління та потужний двигун гарантують абсолютну безпеку.
Потужний та міцний привод BY 3500Т розроблений для важких воріт масою до 3500 кг та зберігає працездатність за важких кліматичних та експлуатаційних умов використання.
Модель автоматики BY-3500T має чудові робочі характеристики та виняткову надійність, тому її використання може бути застосоване на будь-яких типах об’єктів, але основне застосування звичайно ж це важкі ворота промислових підприємств. Цей привід виняткової потужності та високої працездатності.
Досить компактний привод оснащений вбудованим блоком керування Came ZT-4 і гарантує довготривалу роботу навіть у найжорсткіших умовах експлуатації.
Came BY-3500T дозволяє контролювати додаткове висвітлення зони проїзду. Завдяки цій особливості керування автомобілем при проїзді через ворота вночі або в умовах поганої видимості стає набагато безпечнішим.
Автоматика для відкатних промислових воріт CAME BY-3500T відрізняється винятковою силою тяги та механічною міцністю як редуктора, так і зовнішнього сталевого корпусу виробу.
Розроблено для всіх спеціальних типів воріт з інтенсивністю використання 50%.
- надійні механічні вузли виробу;
- високий запас міцності;
- потужний та досить тихий у роботі;
- виготовляється виключно в Італії;
- простий монтаж та налаштування приводу;
- наявність механічних кінцевих вимикачів;
- надійне блокування воріт у закритому положенні;
- функціональна та надійна плата управління;
- просте та надійне розблокування на випадок зникнення електроживлення;
- міцний металевий корпус убезпечить вузли приводу від пошкоджень під час випадкових зовнішніх впливів;
- невеликі габарити приводу дозволяють автоматизувати великі, тяжкі ворота;
- висока ремонтопридатність та недорогі (порівняно з іншими виробниками) запчастини;
- Автоматичне закриття.
- Регулює зусилля приводу.
- Відкривання в режимі закривання.
- Функція «пішохідний стоп» (прочинена стулка воріт для проходу пішоходів).
- Попередня світлова сигналізація перед відкриттям та закриттям воріт.
- Функція «ведучий-відомий» забезпечує плавну роботу двох підключених приводів.
- Зупинка стулок воріт безпосередньо з радіобрелка (функція СТОП).
- Покрокове управління: “Відкрити-Закрити”, “Відкрити-Стоп-Закрити-Стоп”.
- Програмування будь-якої кількості пультів дистанційного керування серії TOP-432EE/TOP-434EE.
- Самодіагностика системи – при будь-яких неполадках та помилках системи або її складових автоматика блокується;
Додаткова інформація
| Вага | 74 кг |
|---|---|
| Виробник | Came |
| Максимальна вага стулки | 3500 кг, 3500 кг |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Напруга живлення | 230/400 B |
| Штовхаюче зусилля | 3500 H |
| Електроживлення двигуна | 230/400 B |
| Електроживлення блоку управління | 24 В |
| Споживаний струм | 2 А |
| Передавальні відношення | 1/28 |
| Колір | RAL 7035 |
| Кількість циклів в годину | 14 |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Швидкість руху | 10,5 м/мин |
| Термозахист двигуна | 140 °C |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас ізоляції | I |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
Відгуків поки немає.