Опис
Автоматика Came CBXK – вальний (осьовий) привод з електроживленням двигуна 230В, що встановлюється на промислові секційні ворота. Модель C-BXK призначена для крупних промислових воріт із площею полотна до 52 кв.м. та висотою отвору до 5.5 м.

Привод CBXK призначений для автоматизації, головним чином, секційних воріт із безпосередньою установкою на вал діаметром від 25,4 мм або з ланцюговою передачею. Він може також застосовуватися для автоматизації розсувних та складних воріт, оснащених відповідними пристроями управління та безпеки.
Підтримка інтенсивного режиму роботи дозволяє приводу функціонувати в режимі інтенсивності 30% – модель підходить для управління воротами з пропускною здатністю нижче середнього.
Автоматика Came C-BXK призначена для застосування у приватних житлових будинках, житлових комплексах та промислових об’єктах.
*Розміри приводу САМЕ серії С-ВХK
Конструктивне виконання автоматики дозволяє розміщувати привод у горизонтальній чи вертикальній площині. Контроль переміщення воротного полотна здійснюється вбудованими механічними кінцевими вимикачами.
Привод Came CBXK розрахований на встановлення воріт таких типів:
- Для секційних воріт із безпосередньою установкою приводу на вал (необхідно використовувати кріплення арт. C006 та C009).
- Для секційних воріт із ланцюговою передачею (необхідно використовувати додатковий набір арт. C005).
- Для відкатних воріт (необхідно використовувати додатковий набір арт. C003, систему передачі для відкатних воріт).
Привід керується блоком, функції якого забезпечують проведення самодіагностики перед початком роботи. Перевірка включає діагностику плати управління та складових компонентів, при виявленні неполадок привод подає відповідний сигнал користувачеві. Управління автоматикою можливе різними пристроями керування, наприклад: пультом д.у., ключ-вимикачем, індукційною петлею та іншими пристроями керування, у тому числі сторонніх виробників.
Промисловий привод C-BXK має компактні розміри та розрахований на роботу в обмежених просторах, його монтаж не вимагає застосування спецінструментів або внесення радикальних конструктивних змін до ворітної групи.
Елементи автоматики виконані у міцному корпусі зі ступенем захисту від вологи та пилу IP54. Модель адаптована до роботи в умовах українського клімату, зберігає працездатність у діапазоні температур від -20…+55°С.
Купити автоматику для промислових воріт CAME C-BXK, отримати додаткову інформацію чи дізнатися ціну на інші вироби та додаткові аксесуари CAME, а також проконсультуватися щодо підбору запчастин для автоматики воріт, шлагбауму, паркувального бар’єру можна зателефонувавши за вказаними телефонами.
Підібрати необхідні запчастини для автоматики CAME можна самостійно, на головній сторінці розділу “Підібрати запчастину – Деталіровка”.
CAME — один із провідних виробників автоматики для воріт, паркувальних шлагбаумів, систем контролю доступу, автоматичних боллардів, домашньої автоматизації та багатьох інших продуктів. Це одна з найдосвідченіших компаній у світі – працює на ринку понад 50 років. Орієнтований на інновації та найвищу якість з урахуванням переваг для клієнтів. Вироби компанії дозволяють створювати так званий розумний будинок – місце, про яке мріє багато родин.
Додаткова інформація
| Вага | 13.3 кг |
|---|---|
| Розміри | 346 × 180 × 418 мм |
| Виробник | Came |
| Тип автоматики | для промислової автоматики |
| Модель | C-BXK |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 230 В |
| Інтенсивність використання | 30 % |
| Потужність двигуна | 750 Вт |
| Обертаючий момент | 120 Нм |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальне число обертів вала | 32 |
| Кінцеві вимикачі | Є |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
Відгуків поки немає.