Опис
Came CAT-I: колона з противагою та кріпленням ланцюга, є елементом автоматичної ланцюгової системи CAT.

CAT-I, колона з противагою та кріпленням ланцюга.
Автоматичний ланцюговий бар’єр Came CAT – унікальне обладнання, що отримало найширше застосування в регулюванні проїздів від 2 до 16 метрів. Бар’єри розроблені відповідно до найвищих вимог до дизайну, здатні вписатися в будь-яке архітектурне середовище.
Основні компоненти системи:

1. Болт кріплення верхньої кришки
2. Верхня кришка
3. Бічні кришки
4. Блок управління
5. Каркас колони
6. Моторедуктор
7. Монтажна основа
8. Анкерні пластини з кріпильними деталями
9. Шків ланцюга
10. Допоміжний ланцюг із карабіном
11. Шків намотування ланцюга
12. Розблокування за допомогою ключа
13. Противага
14. Ланцюг із замком
Дорожні ланцюгові бар’єри в основному використовуються для обмеження та контролю доступу на багатомісні паркування та стоянки машин. Також ці бар’єри є ідеальним рішенням для контролю в’їзду на приватні стоянки навіть з одним машиномісцем, крім того, вони можуть встановлюватися в місцях, що обмежують в’їзд автомобілів на територію пішохідних зон та зон обмеженого дорожнього руху.
Переваги ланцюгового бар’єру CAME CAT:
- ергономічний дизайн;
- максимальна простота виробу;
- висока надійність та довговічність;
- відповідність усім вимогам до безпеки експлуатації;
- вбудований датчик наявності перешкоди (24В версія);
- все радіо брелоки управління є програмованими;
- є ручний режим керування, що вимагає постійного натискання на кнопку під час руху, і можливість негайної зупинки руху ланцюга (називається «режим присутності оператора»);
- передбачена функція автоматичного закривання після певного часу (додаткова опція);
- у 24В моделях регулюється швидкість опускання ланцюга;
- існує можливість підключення резервного живлення/акумуляторів (версія 24В);
- великий перелік аксесуарів;
- підключення до різних систем контролю доступу;
- Ручне блокування ланцюга дозволяє йому бути натягнутим за відсутності електрики та розрядки акумулятора;
- Прості в регулюванні механічні кінцеві вимикачі відкривання та закривання;
Додаткова інформація
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 280 × 280 × 780 мм |
| Виробник | Came |
| Модель | CAT-X |
| Максимальна ширина проїзду | 8 м |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 230 В |
| Потужність двигуна | 300 Вт |
| Штовхаюче зусилля | 50 кг |
| Споживаний струм | 2,7 А |
| Інтенсивність використання | 30 % |
| Час відкривання на 90º | 11 с |
| Клас захисту | IP54 |
| Термозахист двигуна | 150 °C |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.