Опис
Привод Came Krono-300 (Krono-1) є одним з найпопулярніших та надійніших приводів. Підходить для більшості воріт довжиною стулки до 3 метрів або вагою полотна до 800 кг. Може встановлюватися на розпашні ворота, що відкриваються як усередину двору, і назовні. Інтенсивність використання приводу становить 30%. Корпус приводу виготовлений із силумінового сплаву, що забезпечує міцність, жорсткість та зносостійкість конструкції. Черв’яковий вал приводу KR300S і втулка герметично закриті кожухом приводу, таким чином, немає необхідності в періодичному обслуговуванні, змащуванні частин приводу, що труться, і його монтаж можна рекомендувати в регіонах з різними кліматичними умовами.

Привод Came 119KR300S не укомплектований кінцевими вимикачами і для його коректної роботи необхідна наявність упорів (обмежувачі ходу) для стулки воріт. Відключення приводів у цій моделі відбувається спрацьовування реле часу, яке у свою чергу налаштовується на блоці управління приводом.

В основному приводи Krono працюють у зв’язці з контролером ZF1 (раніше контролером ZA4), але за бажання його можна укомплектувати платою управління з розширеним функціоналом – ZA3.

Основні компоненти лінійного приводу для воріт Came KR300S:
- Електродвигун Came Krono KR300-310
- Захисний кожух штока приводу
- Задні кронштейн з втулкою, кріпильним гвинтом і гайкою, що самоконтриться.
- Задній кронштейн з еластичною кільцевою прокладкою і гайкою, що самоконтриться.
- Регулювальні гвинти кінцевих вимикачів тільки в моделях Krono 310 (Krono 2)
- Замок для ручного розблокування
- Важіль розблокування
- Наконечник втулки
- Гвинт кріплення кожуха штока
При виборі приводу необхідно враховувати бік його монтажу, оскільки приводи Krono бувають право- і лівосторонніми:

- Позначення S наприкінці номера приводу означає, що це лівосторонній привод.
- Позначення D наприкінці номера приводу означає, що це правосторонній привод.

Наклейка на приводі з позначенням лівого приводу без кінцевих вимикачів – Krono KR300S
Чим відрізняються Krono-300 та Krono-310?
Технічні характеристики приводів Krono-300 (Krono-1) та Krono-310 (Krono-2) абсолютно ідентичні. Відмінна особливість приводів полягає в тому, що приводи серії 300 відсутні кінцеві вимикачі, а приводи 310 серії укомплектовані кінцевими вимикачами як на відкривання, так і на закривання.
Для зменшення впливу вітрового навантаження на редукторну частину приводу (черв’яковий вал, шестерню, втулку) рекомендується встановлення електромеханічного замка LOCK. При ширині стулки вище 2,5м. установка електрозамку є обов’язковою.
У разі короткочасного відключення живлення, привід блокує рух воріт і надійно утримує стулки в закритому стані. Для їх розблокування передбачено спеціальний пристрій розблокування приводу за допомогою ключа, що йде в комплекті з автоматикою.
Як розблокувати привод для воріт CAME KRONO KR300S показано на малюнку:

При поновленні подачі основного електроживлення необхідно здійснити блокування приводу для його роботи в автоматичному режимі:

Привод CAME Krono бездоганно гармонує з різними конструкціями воріт, і ідеально поєднуються з кованими воротами. Безшумний та плавний хід стулки, а також широкий асортимент додаткових пристроїв забезпечать комфортну експлуатацію приводу на довгі роки.
Отримати додаткову інформацію про лінійний привод для розпашних воріт СAME KR300 (Krono-1), купити або дізнатися ціну на інші приводи та додаткові аксесуари CAME, а також проконсультуватися з підбору запчастин для автоматики воріт, шлагбаумів, ви можете зателефонувавши за вказаними телефонами.
Додаткова інформація
| Вага | 11.3 кг |
|---|---|
| Розміри | 620 × 140 × 240 мм |
| Виробник | Came |
| Модель | KRONO-300 |
| Максимальна ширина стулки | 3 м |
| Максимальна вага стулки | 800 кг |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 230 В |
| Споживаний струм | 1,1 А |
| Потужність двигуна | 130 Вт |
| Штовхаюче зусилля | 400-3000 H |
| Клас захисту | IP54 |
| Інтенсивність використання | 30 % |
| Термозахист двигуна | 150 °C |
| Час відкривання на 90º | 22 с |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
| Кінцеві вимикачі | Нет |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.