Опис
Bluetooth зчитувач CAME SELB1SDG1 (арт 806SL-0210) призначений для керування автоматичними воротами та шлагбаумом. Управління здійснюється через з’єднання Bluetooth за допомогою мобільного телефону або планшета.
Блютуз модуль керування виконаний з ударостійкого ABS пластику, для зовнішньої установки у версії накладного монтажу. До зчитувача можна підключити до 15 користувачів. Дальність прийому блютуз-сигналу до 30 метрів. Колірна гама модуля відповідає кольору RAL7024. Дротове підключення модуля до контролера автоматики.

Для керування автоматикою за допомогою зчитувача SELB1SDG1 необхідно встановити на мобільний пристрій безкоштовну програму Automation BT. Завантажити програму можна в App Store або Google Play:
- Для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.came.camebleapp
- Для iOS: https://itunes.apple.com/us/app/com.came.camebleapp/id1108961178?l=it&ls=1&mt=8
Застосунок призначено для керування однією або декількома автоматичними системами з можливістю керувати додатковими користувачами зі свого смартфона.
Особливості блютуз модуля керування автоматикою CAME SELB1SDG1:
•Зручне використання у темний час доби завдяки підсвічуванню синього кольору.
• Можливість управління автоматикою зі смартфонів та планшетів.
• Режим автоматичного відкривання при попаданні пристрою в зону дії Bluetooth модуля.
• Надання тимчасового доступу для відвідувачів з можливістю подальшого видалення.
• Можливість керування сторонньою автоматикою або будь-якими іншими пристроями.
Габаритні розміри:

Додаткова інформація
| Вага | 0.4 кг |
|---|---|
| Розміри | 73.5 × 70.50 × 50 мм |
| Виробник | Came |
| Тип монтажу | Універсальний |
| Клас захисту | IP54 |
| Діапазон робочих температур | -20 — +50 °C |
| Напруга живлення | 12-24 В |
| Максимальне навантаження на контакт | =1 – 24 |
| Споживаний струм | 32 мА |
| Споживання | 0,7 Вт |
| Частота | 2,4 ГГц, 2,4 ГГц |
| Потужність двигуна | 4 дМб |
| Клас ізоляції | III |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.