Опис
Накладний ключ-вимикач CAME SELC1FDG призначений для провідного керування шлагбаумами, автоматичними воротами та іншим автоматичним обладнанням.
Передбачено вуличне використання за будь-яких погодних умов. Накладний монтаж Напруга електроживлення (В) ~24/=24 В.
У даній моделі є блакитне підсвічування окантування личинки замку.

Основні компоненти ключ-вимикача:
1. Корпус для накладного монтажу
2. Ущільнення
3. Супорт
4. Кріпильні гвинти
5. Селектор
6. Фронтальна накладка
7. Індивідуальні ключі

Габаритні розміри ключ-вимикача SELC1FDG
Придбати ключ-вимикач CAME SELC1FDG та інше оригінальне обладнання Ви можете прямо на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами.
Додаткова інформація
| Вага | 0.215 кг |
|---|---|
| Розміри | 73.5 × 70.50 × 50 мм |
| Виробник | Came |
| Тип монтажу | Накладний |
| Напруга живлення | 24 В |
| Максимальне навантаження на контакт | 3 — 24 |
| Споживання | 0,3 Вт |
| Клас захисту | IP44 |
| Клас ізоляції | III |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.