Опис
Кодонабірна клавіатура CAME SELT1W4G (арт 806SL-0210) призначена для бездротового керування шлагбаумами, автоматичними воротами та іншим автоматичним обладнанням CAME.

Передбачено вуличне використання за будь-яких погодних умов. Накладний монтаж. Напруга електроживлення – батарея CR123A.

Основні компоненти ключ-вимикача:
1. Корпус для накладного монтажу
2. Ущільнення
3. Супорт
4. Кріпильні гвинти
5. Селектор
6. Фронтальна накладка
7. Індивідуальні ключі
Середній термін служби батареї: 24 місяці з увімкненим підсвічуванням / 48 місяців з вимкненим підсвічуванням.

Технічні характеристики:
- Клас захисту (IP) – 54
- Напруга електроживлення (В) – 3 (1x батарейка CR123A, хв. рекомендований 1600 мАг)
- Макс. споживаний струм (мА) – 48
- Макс. споживання (мВт) – 144
- Дальність на відкритій місцевості (м) – 0,5 хв. / 80 макс.
- ЦИФРИ КОМБІНАЦІЇ КОРИСТУВАЧА – 2 хв. – 8 макс.
- Цифри ПАРОЛЯ УСТАНОВНИКА – 3 хв. – 8 макс.
- Кількість комбінацій – 111111100
- Діапазон робочих температур (°C) -20 – +55
- Клас пристрою III
Купити кодову клавіатуру CAME SELT1W4G та інше оригінальне обладнання для керування воротами, шлагбаумом або іншими виконавчими пристроями Ви можете прямо на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами.
Додаткова інформація
| Вага | 0.208 кг |
|---|---|
| Розміри | 77 × 87 × 77 мм |
| Виробник | Came |
| Тип монтажу | Накладний |
| Напруга живлення | 3 В |
| Споживання | 144 мВт |
| Клас ізоляції | III |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
| Клас захисту | IP54 |
| Споживаний струм | 48 мА |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.