Опис
Привід для гаражних воріт V6000 поєднує в собі новий, сучасний дизайн, легкість монтажу і виняткову надійність, властиву всій продукції, що виробляється компанією CAME.
Цей привід має зовнішній цифровий дисплей індикації, безпосередньо вбудований в електронну панель управління. Дисплей служить для відображення повідомлень та спрощення відображення операцій як під час налаштування, так і при використанні приводу.
Автоматика для гаражних воріт V6000 також оснащена черговим світлодіодним освітленням, яке забезпечує яскраве підсвічування приміщення що значно спрощує паркування автомобіля.
Основні особливості гаражного приводу Came V6000:
- Система складання блоку «привід – направляюча» винятково проста та швидка. Напрямні виробляються в декількох варіантах, (повністю підготовлених до монтажу);
- Вбудоване світлодіодне підсвічування з тривалим терміном служби;
- Дисплей на передній панелі приводу із індикацією основних функцій;
- Цілком безпечне обладнання. Блок управління подає низьку напругу на електродвигун та інші пристрої;
- Система тросового розблокування;
- Наявність струмової чутливості дозволяє приводу здійснити зупинку або реверс воріт у разі виявлення перешкоди;
- Поставляється кілька модифікацій для автоматичної брами різної висоти. Можливість комплектацією шинами різних розмірів залежно від висоти отвору: 2,2 – 2,7 – 3,2 метра;
Плата керування приводом забезпечує:
- струмову систему виявлення перешкоди при відкритті, закриванні та в режимі уповільнення;
- автоматичне закривання (регульоване);
- покрокове управління “відкрити-стоп-закрити-стоп”;
- функцію фотоелементів “Відкривання в режимі закривання”.
Додаткова інформація
| Вага | 4.9 кг |
|---|---|
| Виробник | Came |
| Максимальна площа воріт | 9 м2 |
| Висота воріт | 2,1 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 24 В – 50/60 Гц, 24 В – 50/60 Гц |
| Потужність двигуна | 90 Вт |
| Штовхаюче зусилля | 600 H |
| Споживання | 4,5 Вт |
| Максимальна потужність аксесуарів | 20 Вт |
| Інтенсивність використання | 30 % |
| Швидкість руху | 6,5 м/мин |
| Клас захисту | IP20 |
| Клас ізоляції | II |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
Напишіть свій відгук про “Came V6000 комплект автоматики для секційних гаражних воріт” Скасувати відповідь
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
Схожі товари
Відгуків поки немає.