Опис
Комплект автоматики для гаражних воріт CAME VER08 площею до 12 кв.м.

Привод VER-08 призначений для автоматизації секційних та підйомно-поворотних воріт у приватних житлових будинках чи невеликих житлових комплексах.
Привід з низькою напругою 24В укомплектований енкодером, забезпечує надійну та тиху роботу системи.
В автоматиці передбачена можливість збереження до 250 користувачів та видалення кожного з них окремо, що є актуальним для місць колективного користування системою.
Основні особливості автоматики CAME VER08:
- Автоматика інтенсивного використання;
- Гаражний привод VER08 (VER08DES) оснащений великим дисплеєм, на який виводиться вся основна інформація при програмуванні та подальшому користуванні автоматичною системою;
- Дисплей, кнопки налаштування та керування для зручності – на зовнішній стороні корпусу приводу;
- Можливість класичної установки приводу вздовж шини або перпендикулярно шині під кутом 90 градусів для більш гнучкого монтажу, коли глибина гаража недостатня;
- Electric Security Mode (ESM) – ворота, упираючись у перешкоду, починають рух у зворотний бік (додаткова безпека);
- Вбудована лампа підсвічування з налаштуванням часу автоматичного вимкнення;
- Система розблокування на напрямній;
- Широкий асортимент додаткових пристроїв керування та безпеки.
Основний функціонал автоматики гаражних воріт CAME VER08:
- Наявність енкодера забезпечує швидку та надійну роботу двигуна з функцією виявлення перешкод;
- Автоматичне визначення крайніх положень;
- Функція автоматичного закривання з регулюванням часу;
- 2 настроювані входи безпеки для підключення фотоелементів і кромок безпеки;
- Звукове оповіщення при програмуванні та роботі приводу;
- режим уповільнення перед зупинкою в крайніх положеннях;
- Наявність лічильника циклів, який можна налаштувати на певну кількість відкривань для відображення запиту на технічне обслуговування на дисплеї;
- Підключення приводу до шлюзу CAME Connect з можливістю відкривання/закривання через програму Automation App, встановлену в смартфоні;
Автоматичний привід для секційних воріт VER-08 може комплектуватися однією з трьох напрямних з ланцюгом:
- 001V06001, для висоти секційних воріт до 2,20 метра (довжина напрямної 3,02 м)
- 001V06002, для висоти секційних воріт до 2,70 метра (довжина напрямної 3,52 м)
- 001V06003, для висоти секційних воріт до 3,20 метра (довжина напрямної 4,02 м)
У комплектації CAME VER-08/3 використовується напрямна шина v06003 для воріт висотою до 3200 мм.
Направляюча шина не розбірна, поставляється у зібраному вигляді:

1 – направляюча
2 – ланцюгова передача
3 – ковзний черевик (каретка)
4 – важіль передачі
5 – трос розблокування
Автоматика для секційних воріт VER-08 (VER08DES) оснащена сучасним блоком управління VER06-08, що має всі необхідні функції для безпечного користування автоматичною системою, а також функцією самодіагностики. До контролера передбачена можливість підключення фотоелементів безпеки, чутливого профілю безпеки, сигнальної лампи, додаткового освітлення, додавання до 250 користувачів. Є також можливість включення акустичного сигналу – під час дії автоматичного закривання зумер видає акустичний сигнал, що попереджає про закривання воріт.
Отримати додаткову інформацію про привод для гаражних воріт СAME VER-08/3 (ver08des), купити чи дізнатися ціну на інші приводи та додаткові аксесуари CAME, а також проконсультуватися з підбору запчастин для автоматики воріт, шлагбаумів, ви можете зателефонувавши за вказаними телефонами.
Додаткова інформація
| Вага | 5.1 кг |
|---|---|
| Розміри | 500 × 250 × 180 мм |
| Максимальна площа воріт | 12 м2 |
| Висота воріт | до 3,2 |
| Потужність двигуна | 150 Вт |
| Штовхаюче зусилля | 800 H |
| Напруга живлення | 230 В |
| Електроживлення двигуна | 24 В – 50/60 Гц, 24 В – 50/60 Гц |
| Кількість циклів в годину | 10 |
| Інтенсивність використання | Інтенсивне |
| Споживання в режимі очікування | 6,5 Вт |
| Максимальна потужність аксесуарів | 20 Вт |
| Швидкість руху | 8 м/мин |
| Клас захисту | IP20 |
| Клас ізоляції | II |
| Діапазон робочих температур | -20 — +55 °C |
| Виробник | Came |
Ви повинні увійти , щоб опублікувати відгук.
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
-
- Нема відгуків
Відгуків поки немає.