Питання та відповіді

За інших рівних умов вартість виготовлення відкатних воріт буде дорожча, ніж розпашних за рахунок використання консольної фурнітури. При подальшій їх автоматизації варто звернути увагу, що комплект автоматики на відкатні ворота коштує дешевше, ніж на автоматику для розпашних воріт. Якщо надалі плануєте автоматизувати ворота – рекомендуємо підійти до прорахунку комплексно.

Безумовно, відкатні ворота будуть трохи шумнішими. Шум виходитиме від зубчастого колеса приводу, що приводить в рух ворота по зубчастій рейці і від тертя полотна воріт об ролики фурнітури. В цілому, при правильно відрегульованих воротах, цей шум не створює дискомфорту користувачеві. Від самого приводу воріт шуму немає – вони працюють практично безшумно.

Виробником гарантовано передбачена безперебійна робота автоматики до температур -200С. У приводах, які поставляються в Україну, виробник використовує спеціальне, багатокомпонентне мастило. Воно не містить мінеральних загусників і дозволяє використовувати автоматику для воріт в ширших температурних діапазонах. Окрім цього, до деяких типів автоматики є можливість додатково придбати обігріваючий кабель PSRT02 з вбудованим термостатом. Кабель обігріву PSRT02 допоможе забезпечити працездатність виробів при нижчих температурах, аж до -450С.

Передусім, перевірте 1А запобіжник на аксесуари. Ця помилка вказує, у тому числі і на цю проблему. Якщо запобіжник перегорів – усуньте причину і замініть його. На контрольній панелі він підписаний як: ACCESSORIES 1А – F

Не вказали яка стоїть антена – штатна або саморобна. Рекомендуємо відключити антену і спробувати роботу дальності пульта без неї. Якщо не допоможе – замінити приймач AF43S.

Показник IP – демонструє клас захисту виробу від зовнішнього впливу, який забезпечує корпус електронного (електричного) пристрою відповідно стандартам IEC529, DIN400050 і NFC20-010.

Після латинських букв IP йдуть цифри XX, які позначають:
1 цифра – клас захисту від пилу і проникнення твердих об’єктів
2 цифра – клас захисту від проникнення води, водяного пилу і інших рідин.

Є така класифікація:

По першій цифрі. Ступені захисту від пилу і проникнення механічних предметів (об’єктів):
Код IP Ступінь захисту
0 – Незахищене виконання
1 – Захист від проникнення об’єктів діаметром більше 50 мм
2 – Захист від проникнення предметів розміром менше 12,5 мм
3 – Захист від проникнення дрібних предметів розміром більше 2,5 мм
4 – Захист від проникнення дрібних предметів діаметром менше 1 мм
5 – Пилозахищене виконання (проникнення пилу в допустимих межах)
6 – Пилонепроникне виконання

По другій цифрі. Ступені захисту від проникнення води, водяного пилу і інших рідин:
Код IP Ступінь захисту
0 – Незахищене виконання
1 – Захист від вертикально падаючих крапель води або іншої рідини
2 – Захист від крапель води, падаючих під кутом менше 15 градусів від вертикалі
3 – Захист від крапель води, падаючих під кутом менше 60 градусів від вертикалі
4 – Бризкозахищене виконання (захист від крапель води, падаючих з будь-якого напрямку)
5 – Захист від множинних струменів води з будь-якого з напрямків
6 – Сильна дія струменів або хвиль
7 – Можливість тимчасового занурення у воду
8 – Розрахований на тривале занурення у воду

Виробник передбачив у будь-якому типі автоматики, будь то привід для відкатних, розпашних, секційних воріт, а так само в шлагбаумах і бар’єрах пристрій розблокування. Кожен тип автоматики поставляється в комплекті з ключами розблокування. При зникненні електроживлення автоматику можна вручну розблоковувати і відкрити для вільного проїзду або користуватися виробами в ручному режимі. Після відновлення подання електроживлення необхідно вручну заблокувати пристрій, щоб використати його в автоматичному режимі. До деяких типів приводів для воріт передбачені додаткові аксесуари, які дозволяють дистанційно розблоковувати привід із зовнішнього периметра закритого об’єкту.

У контролері ZBX74-78 видалити старий код можна тільки записавши новий. Якщо у Вас на пульті є незадіяна кнопка, можете перезаписати код з неї. Як варіант купити новий пульт, записати код і з нового пульта скопіювати код на старі пульти.

У нереверсивних приводах моторедуктор виробу міцно блокує положення створки воріт або стріли шлагбауму в закритому або відкритому стані. Відкрити або розблоковувати такі приводи вручну можна тільки після їх розблокування через спеціально передбачений для цього механізм. Реверсивні приводи працюють як доводчики – автоматично відкривають і закривають по кінцевих положеннях, але в кінцевих положеннях моторедуктор не блокується. В цьому випадку доклавши деяке зусилля, можна відкрити ворота без якого-небудь додаткового розблокування.

Перевірте кришку ручного розблокування. Можливо, не заблокували привід або заблокували до кінця. При правильному заблокування повинен бути чутний характерний звук мікро вимикача.

Потрібно зрозуміти – ви перепрограмували пульти з заміною коду? Від іншого пульта / кнопки або перепрограмували з тієї ж кнопки, залишаючи старий код? В даному випадку потрібно перепрограмувати автоматику на новий код, тобто з нового пульта або вільної на пульті кнопки. Якщо не допоможе – використовувати іншу частоту на воротах, або пульт з Роллінг кодом, наприклад TOPD2R або TOPD4R. Можна спробувати вийняти приймач і подивитися чи будуть відкриватися ворота. Якщо з вийнятим приймачем ворота все одно будуть відкриватися – швидше за все, буде потрібен ремонт блоку управління приводу.

Вірно, пульт серії TOP – 432ee можна легко скопіювати, якщо до нього є доступ. Щоб уникнути безконтрольного копіювання пультів рекомендуємо Вам використати пульти серії TWIN – двоканальний TW2, або чотирьохканальний TW4. У цих пультах, під кришкою приховані дип-перемикачі, на яких встановлюється при первинному програмуванні код. Не знаючи цей код ці пульти неможливо скопіювати. Код може бути будь-яким, який побажає замовник. Головне його не забути. При подальшому розширенні кількості пультів – клонування відбувається шляхом натиснення комбінації клавіш на пульті досить просто, в інструкції про це детально написано – головне перед копіюванням виставити правильний код на робочому пульті.
Також можна використати пульти з плаваючим кодом (rolling code): TOPD2R, двоканальний або TOPD4R, чотирьохканальний пульт д.к. – ці пульти неможливо скопіювати один від одного, вони записуються безпосередньо у блок керування автоматикою або виносний приймач. Таким чином, їх може прописати в автоматичну систему тільки та людина, яка має доступ до блоку керування автоматикою. Перевага цих пультів полягає ще в тому, що вони можуть працювати в діапазонах двох частот: 433,92 Мгц і 868,35 Мгц. Детальніше читайте в описі до цих пультів.

Швидше за все помилка в тому, що у Вас створки воріт відкриваються назовні. Якщо це так, то необхідно здійснити перепідключення двигунів: потрібно поміняти місцями клеми X і Y на одному приводі, а також U і V на іншому приводі.

Причина швидше за все в фотоелементах безпеки перевірте насамперед їх. Можна виключити їх дію поставивши перемичку на 2-С1. Якщо фотоелементами працюють штатно, перевірити кінцевик на закриття.

Спробуйте поміняти батарейки на нові. В даному пульті стоять дві 3В батарейки CR2016.

Пульт TOP-432EE може працювати в режимі ТОР і ТАМ. За умовчанням вони поставляються із заводу в режимі ТАМ – при натисканні на кнопку світлодіод блимає два рази поспіль, потім пауза. Швидше за все, з цієї причини старі пульти не приймають код. Вам потрібно перевести новий пульт в режим ТОР: затиснути обидві кнопки, дочекатися через 6-7 секунд частого миготіння світлодіода, потім відпустити тільки ліву кнопку і через 5-6 секунд дочекатися, коли світлодіод засвітиться не кліпаючи. Після виконання зазначеної процедури перевірте в якому кодуванні знаходиться пульт. Натиснувши на кнопку пульта, він повинен блимати постійно, без пауз – значить, він знаходиться в режимі ТОР. Після цього можете копіювати код на старі пульти.

додано у вибране