Автоматика для ворот САМЕ

Про Нас

Компанія «Ватра-Київ» працює на ринку реалізації автоматичних систем, виробництва воріт і монтажу з 2009 року. Співробітники нашої компанії мають досвід роботи в даній сфері з 1998 року. Накопичений за цей час досвід дозволяє нам успішно задовольняти запити клієнтів і пропонувати тільки якісну продукцію, адаптовану до експлуатації в умовах українського клімату з якісним монтажем і гарантійним обслуговуванням.

Великий склад продукції і широкий вибір запасних частин дозволяє нам успішно співпрацювати з сегментом оптових і дрібно-оптових продажів, а також оперативно надавати послуги нашим роздрібним клієнтам.

Наша мета

Наша мета в цій сфері бізнесу – не виконати завдання за всяку ціну, а надати нашим Клієнтам надійне і раціональне рішення з повною впевненістю в його ефективній реалізації і подальшої зручності користування споживачем.

Ми щасливі, що нам довіряють ділові партнери, клієнти, співробітники. З нами рахуються на ринку, нас рекомендують, і це – закономірний підсумок роботи нашої компанії в умовах жорсткої конкуренції.

Управление автоматикой ворот при помощи телефона
Склад автоматики CAME

Ми завжди раді

  • кваліфіковано надати інформацію по нашому спектру обладнання та обговорити технічні питання по телефону;
  • оперативно обробити вашу заявку і підібрати надійний варіант обладнання, що відповідає вашим технічним завданням і вимогам;
  • на комплексне замовлення запропонувати індивідуальну систему знижок;
  • здійснити доставку обладнання в ваш регіон транспортною компанією;

Ми щиро раді появі нових клієнтів і дуже сподіваємося, що наша компанія стане і для Вас надійним діловим партнером.

додано у вибране