Виготовлення та монтаж воріт

Крім продажу автоматики, шлагбаумів, паркувальних та дорожніх бар’єрів, фурнітури для воріт та іншого обладнання наша компанія виготовляє на власних виробничих потужностях різні вироби з металоконструкцій.

Замовити виготовлення воріт в Києві.

Ми виготовляємо вироби з металоконструкцій супутньої тематики нашої роботи, а саме розпашні та відкатні ворота, хвіртки і козирки:

Виготовлення відкатних воріт

Ворота розпашних воріт

Виготовлення хвіртки

Виготовлення секційних гаражних та промислових воріт

Крім зазначених виробів у нас можна замовити і купити секційні гаражні ворота побутового призначення або ворота промислового застосування різних виробників.

При виробництві воріт ми використовуємо високоякісні матеріали і комплектуючі, які дозволять воротам залишатися в чудовому вигляді довгі роки.

Монтаж воріт в Києві.

Виходячи з побажань замовника, ми можемо зробити доставку і монтаж виготовлених виробів. Воротами можна користуватися в ручному режимі або відразу підійти до цього питання комплексно і замовити їх автоматизацію. Управління автоматичними воротами може бути традиційним від пульта дистанційного керування або за допомогою інших пристроїв, наприклад:

  • телефону через GSM або GPRS-модуль
  • пультів з функцією захисту від копіювання
  • bluetooth-модулю
  • системи контролю доступом на безконтактних картках або мітках для автомобілів
  • індукційної петлі

На всі наші роботи надається гарантійне обслуговування. Після закінчення гарантійного терміну, ми забезпечуємо наших клієнтів пост-гарантійним обслуговуванням і здійснюємо ремонт всіх типів воріт.

додано у вибране